DUYURULAR

Sitemize reklam nasıl veriliyor ?

Sitemizde reklamlar, ölçülü bantlar şeklinde verilmekte. Reklam bantlarının boyutları ve gösterim yerleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Reklamlar en az bir ay süre ile alınabilir.Banner ve logolar Jpeg ,Gif,Swf formatında olabilir Dosyalar reklam veren tarafından ÇSD'nin belirlediği özelliklere uygun olarak hazırlanır ve teslim edilir.Başvurularda dilekçe ,sözleşme, banka dekontu ve elektronik reklam dosyası ÇSD’ye teslim edilecektir. Reklam rezervasyonu ve detaylı bilgi için csd@csd.org.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.Reklamlar ilgili sözleşmenin imzasından ve reklam ücretinin ödenmesinden sonra ÇSD Sitesinde yayımlanır.

Reklamın yayımlanması ile ilgili kurallar nelerdir?


Reklam yayının uzatılma talebi, yayın bitiş tarihinden en geç 1 hafta öncesinde ÇSD'ye bildirilmelidir.Yayınlanacak reklam banner'ından, istenildiği takdirde reklam veren firmanın ilgili web sitesine link verilecektir.Banner reklamları dönüşümlüdür. Üst ve yan menü maddelerine tıklandığında bannerlar rasgele yüklenecektir. Bannerların yüklenme sırası ve zamanını bilgisayar tayin ettiğinden bu konuda herhangi bir ayarlama talep edilemez.Firma diğer reklamlar ile kendi reklamının görüntülenmesinde çok belirgin bir farklılık tesbit ederse incelenmesi için çsd’ye bildirebilir. Sayfaların banner bölgesinde aynı anda 1 adet banner görüntülenebilir. Banner bölgesine alınabilecek toplam banner sayısı sınırlıdır. Bu sayı ÇSD tarafından değiştirilebilir.Web sitesinin kesintiye uğraması durumunda kesinti süresi kadar yayın ilavesi yapılacaktır.
Sitemizdeki reklam ücretlendirmeleri aylık periyodlara göre yapılmaktadır. Aşağıdaki tabloda reklam ücretlendirilmesi belirtilmiştir.

Genişlik x Yükseklik 728 x 90 px
   
Biçim .jpg, .gif, .swf
   
Maks. Boyut 250 k
   
Gösterim Yeri Her sayfada alt menü bölümünde
   
Fiyat (Aylık) ... TL
   
Hesap numaramız ÇORAP SANAYİCİLERİ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

AKBANK BEYLİKDÜZÜ SANAYİ ŞB. (817)

HESAP NO:4828

IBAN:TR46 0004 6008 1788 8000 0048 28
İrtibat: 0212 438 32 08 (MehmetKamil YUSUF)


ÜYE BİLGİ GÜNCELLEMESİ   |   Detay için tıklayın

16. Uluslararası İSTANBUL İplik Fuarı   |   Detay için tıklayın

CHPE SHANGHAI INTERNATIONAL HOSIERY PURCHASING EXPO   |   Detay için tıklayın

**ÇORAP DESİNATÖRÜ ARANIYOR. 438 32 08   |   Detay için tıklayın

Taziye 23.02.2016   |   Detay için tıklayın

Vefat   |   Detay için tıklayın

* Değerli Üyelerimizden Sn. Necip Ozdoğancı bey'in kayın Validesi Fatma Özer Hanımefendi vefat etmiştir.   |   Detay için tıklayın

*Acı kaybımız.Derneğimiz Kurucu üyelerinden Sn.Dilaver Özdoğancı Hakkın Rahmetine kavuşmuştur   |   Detay için tıklayın

*Acı kaybımız.Derneğimiz Kurucu üyelerinden Bekir Aydın beyefendi Hakkın Rahmetine kavuşmuştur   |   Detay için tıklayın

GENEL KURUL DUYURUSU   |   Detay için tıklayın