DUYURULAR

web sayfamız banner ilanı

https://www.csd.org.tr/notice/id/72/type/noticeSitemizde reklamlar, ölçülü bantlar şeklinde verilmekte. Reklam bantlarının boyutları ve gösterim yerleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Reklamlar en az bir ay süre ile alınabilir.Banner ve logolar Jpeg ,Gif,Swf formatında olabilir Dosyalar reklam veren tarafından ÇSD'nin belirlediği özelliklere uygun olarak hazırlanır ve teslim edilir.Başvurularda dilekçe ,sözleşme, banka dekontu ve elektronik reklam dosyası ÇSD’ye teslim edilecektir. Reklam rezervasyonu ve detaylı bilgi için csd@csd.org.tr adresine mesaj gönderebilirsiniz.Reklamlar ilgili sözleşmenin imzasından ve reklam ücretinin ödenmesinden sonra ÇSD Sitesinde yayımlanır.

Reklamın yayımlanması ile ilgili kurallar nelerdir?


Reklam yayının uzatılma talebi, yayın bitiş tarihinden en geç 1 hafta öncesinde ÇSD'ye bildirilmelidir.Yayınlanacak reklam banner'ından, istenildiği takdirde reklam veren firmanın ilgili web sitesine link verilecektir.Banner reklamları dönüşümlüdür. Üst ve yan menü maddelerine tıklandığında bannerlar rasgele yüklenecektir. Bannerların yüklenme sırası ve zamanını bilgisayar tayin ettiğinden bu konuda herhangi bir ayarlama talep edilemez.Firma diğer reklamlar ile kendi reklamının görüntülenmesinde çok belirgin bir farklılık tesbit ederse incelenmesi için çsd’ye bildirebilir. Sayfaların banner bölgesinde aynı anda 1 adet banner görüntülenebilir. Banner bölgesine alınabilecek toplam banner sayısı sınırlıdır. Bu sayı ÇSD tarafından değiştirilebilir.Web sitesinin kesintiye uğraması durumunda kesinti süresi kadar yayın ilavesi yapılacaktır.
Sitemizdeki reklam ücretlendirmeleri aylık periyodlara göre yapılmaktadır. Aşağıdaki tabloda reklam ücretlendirilmesi belirtilmiştir.

Genişlik x Yükseklik 728 x 90 px
    
Biçim .jpg, .gif, .swf
    
Maks. Boyut 250 k
    
Gösterim Yeri Her sayfada alt menü bölümünde
    
Fiyat (Aylık) ... TL 
    
Hesap numaramız ÇORAP SANAYİCİLERİ DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

AKBANK BEYLİKDÜZÜ SANAYİ ŞB. (817)

HESAP NO:4828

IBAN:TR46 0004 6008 1788 8000 0048 28
İrtibat: 0212 438 32 08 (MehmetKamil YUSUF)


VEFAT DUYURUSU 23/07.2022   |   Detay için tıklayın

Vefat   |   Detay için tıklayın

TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBETLER SERİSİ-TACİKİSTAN   |   Detay için tıklayın

Af Kanunu Ödemeleri   |   Detay için tıklayın

Esra Özüren Vefat Duyurusu.31.07.2021   |   Detay için tıklayın

İstihdam Teşvikleri Süre Uzatımı Hk.   |   Detay için tıklayın

TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE ELEKTRONİK SOHBETLER SERİSİ   |   Detay için tıklayın

VEFAT DUYURUSU 17.Eylül 2020   |   Detay için tıklayın

*******ELEMAN ARANIYOR*******   |   Detay için tıklayın

**ÇORAPTA İŞ İMKANI ** ÇORAP MAKİNE OPERATÖRÜ KURSU***   |   Detay için tıklayın